הג’יגולו המובטל

שאלות רבות עולות לגבי טרול האינטרנט בשם טוני אורטגה. השאלות מסתובבות כבר המון זמן, וכולנו שמענו אותם, מהדברים החשודים ועד לדברים המזיקים. כדי להציג את כולם כאן ייקח זמן רב מדי להיום, אז אנחנו הולכים להתמקד בשאלה מיוחדת ומסקרנת מאוד שנראה שהיא נשאלת בתדירות גבוהה יותר בימים אלו: איך זה שטוני אורטגה מסוגל כל היום וכל הלילה לכתוב באינטרנט דברים על סיינטולוגיה, מתוך חדר צפוף שנקרא בונקר המחתרתבזמן שהוא מובטל?

התשובה הפשוטה היא שטוני אורטגה הוא גיגולו.

חיפוש זריז בגוגל מגלה שאחרי שהוא פוטר מ-VILLAGE VOICE (עיתון אמריקני), לפני שנים רבות, טוני היה חלק מסקנדל סקס שערורייתי שהוכיח את הצורך בתנועת #METOO. טוני, תוך זמן קצר, כדי להשתחרר מחובותיו, מיהר כל כך לשמור לעצמו מקום בTHE RAW STORY וב-LIPTV (ערוצי חדשות ברשת). אולי העובדה שלא הצליח להחזיק במשרה ליותר מדי זמן, היה בקנה אחד עם הציפיות שלו. אולי ההפסקות מהעבודה שלו לא היו במקרה. או שהגורם לפיטוריו החוזרים ונשנים הוא התוצאה של דברים יותר מרושעים שעשה. אנחנו לעולם לא יכולים לדעת, אבל המחשבה על הנושא נותנת לנו תחושה מפחידה בעליל.

חוץ מהדיווחים על הטענות, זה מה שאנחנו יודעים: טוני אורטגה הוא, כבר שנים, מובטל בצורה כרונית. אז איך הוא דואג לפרנסתו?

התשובה הקצרה היא שהוא לא, כי הוא לא יכול.

אשתו עושה.

טוני אורטגה מוצץ דם מהשכר של אשתו.

אל תטעו, אשתו של אורטגה, אריאל זילברשטיין, לובשת את המכנסיים בבית ומפרנסת את המשפחה בצורה אדיבה בזכות העבודה הקלה שלה באומות המאוחדות, ואולי עם הרבה עזרה מנתח העושר של משפחתה.

 חלק מהקוראים שלנו בישראל יידעו אותנו כי בין מאמציו האחרים של טוני, חותנו, ליאוניד זילברשטיין, מחזיק 50% מחברת ע.ל הנדסת חשמל לעד בעמ, אשר מרוויחה, חכו לזה…, יותר מ 5.5 מיליון דולר בשנה! עובדה זו בהחלט לא נעלמה מעיניו של האדון האופורטוניסט (טוני אורטגה). #הבן_החורג_הכושל.

כמה עוד מהפנסיה של חותנו טוני אורטגה ימשיך לבזבז בזמן שהוא חי כגיגולו, נשארה שאלה ללא תשובה, אבל זה בטוח: טוני אורטגה עלול להיות מובטל כרגיל, אבל הוא בהחלט עובד שעות נוספות בתור אוכלחינם. אבל מה עוד יכול לעשות טוני? היותו השופר של מבקרי הסיינטולוגיה זה כל מה שנותר מהקריירה העיתונאית הכושלת שלו. איך זה שטוני מסוגל לכתוב אך ורק על נושא אחד, אם הוא עיתונאי? נראה לנו שאי היכולת לכתוב על נושאים מרובים היא בעיה שמטרידה אותו יותר מאשר סיינטולוגיה מטרידה אותו… #לילות_ללא_שינה_מה_לעזאזל_אני_עושה_עם_הקריירה_שלי

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.