מכתב ל”עיתונאי” משוחד ומוטה

מכתבים ממשיכים לזרום אלינו בנוגע לטוני אורטגה ולטקטיקות העיתונאיותשלו. יש את המכתב הזה שנכתב על ידי אחד הקורבנות של טוני אורטגה.

במכתב נאמר:

היום אני רוצה לדבר על טוני אורטגה. כבר מספר שנים אני אומר שטוני אורטגה הוא עיטונאי מוטה, וזה מתבטא בכתובת שלו על סיינטולוגיה. אני לא אומר את זה כמישהו שרוצה להתלונן ולהרוס שזה מה שטוני אמר לעיתונאי בהוליווד ריפורטר שאני טרול הרסני. אני יודע את זה כי העיתונאי אמר לי שטוני אמר את זה. חחח

אז זו הסיבה שאני אומר שהדיווחים של טוני אורטגה על סיינטוגיה מוטה בשליליות. הנחת היסוד שלי כאן, שכל עיתונאי צריך להיות מסוגל להכיר בו, זה שהאמת לגבי משהו זה גם הטוב וגם הרע לגביו, נכון?

למשל, אם אתה מתכוון לומר את האמת על אדולף היטלר אתה תגיד את האמת לגבי הדברים הרעים שהוא עשה, אבל את האמת על הדברים הטובים שהוא עשה. ואני מסכים שכנראה לא יהיה הרבה טובים לומר אבל האמת כוללת את שניהם.

אני מקווה שאני לא אומר שום דבר שעיתונאים לא יודעים כבר.

אם אתה מדבר עם מישהו שהוא אנטיסיינטולוגי כמו טוני אורטגה, אתה מקבל רק את הדברים הרעים. ואם אתה לא מאמין לי, אני קורא את הכתבות של טוני על סיינטולוגיה מאז 2011, וכל יום. ואני חייב לומר שאחרי כ-7 שנים של קריאה יום יומית, זה מדהים שהוא אף פעם, ואני מתכוון לאף פעם, לא דיווח משהו טוב לגבי סיינטולוגיה. במשך 7 שנים, כל יום, רק רע.

אז זו הסיבה שאני אומר שטוני אורטגה הוא עיתנאי מוטה באופן שלילי כלפי סיינטולוגיה.

אם יש מישהו שלא מסוגל לראות זאת אז זה יכול להיות בגלל שאתה מקבל שרשרת של דברים שליליים כלפי סיינטולוגיה. וזה כל מה שאתה מכיר, אז אתה נהפך גם לסוג של אנטיסיינטולוג בלי שאתה אפילו יודע מה זה….ואז אתה גם לא מרים גבה על דברים שאנטיסיינטולוגים אומראים על סיינטולוגיה, בידיעה שזה גם מוטה.

לשני הצדדים יש עובדות. לא רק לצד אחד. האנטיסיינטולוגים הם לא היחידים עם עובדות. אז כעיתונאי אתה צריך להיות מסוגל להכיר בכך שמאכילים אותך בזרם של חרא מטוני אורטגה לגבי סיינטולוגיה.

אז זה הטיעון שלי על למה טוני אורטגה הוא מוטה בכל הקשור לסיינטולוגיה. אני מקווה שזה הגיוני לך.

תודה רבה לך.”

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.