מכתב פתוח לפחדן

דיברנו הרבה על העיתונאות הכבדהשל טוני אורטגה, אבל לא ממש בדקנו את הקורבנות המסכנות שהוא מנצל ושעברו סוג של טרור על ידו: המקורות שלו.

בחודש דצמבר שנה שעברה, נורה קרסא לא יכלה יותר. היא פנתה לאורטגה בצורה ישירה במכתב, וחשפה את השיטות הטקטיקות המאיימות של ההטרדה הנוראית שהוא יישם על המקורותשלו על מנת להוציא מאמרים משלו. בטקסט למטה אתם תראו את המכתב תלונה שלו נגד אורטגה.

טוני אורטגה יקר,

קודם כל, לא נתתי לך את הרשות שלי לצטט אותי למאמר שפרסמת. לא ביקשת ממני שום תגובה למאמר שלך, שכעיתונאי אתה אמור לעשות זאת. עבדתי עם המון עיתונאים בשנים האחרונות וכל אחד מהם, חוץ ממך, תמיד וידא שכל תגובה שלי נמצאת עם כל דבר לפני שהודפס.

שנית, אני לא מעריכה את העובדה שתקפת, בצורה מאוד מכפישה, בן משפחה שלי על ידי פרסום צילום מסך של ציטוט ממנו, ושתייגת אותו כהמגן של האברד“. אתה אפילו לא צילמת את המסך המלא ממה שהוא כתב. שמת רק את החלק שמתאים לסיפור שלך. ואף פעם לא הגבת לתגובה שלו בפורום. במקום זאת עשית צילום מסך של זה ופרסמת אותו באתר שלך בלי לתת לו את האפשרות להגן על עצמו.

אלה הן פעולות של פחדן. אני מספרת את כל זה לך ישירות, ואני מפרסמת את זה גם בצורה ציבורית.

אני לא בוטחת בך טוניאני מרגישה שהשתמשת בי. השתמשת בי כדי לקדם את האתר שלך ואת הפופולאריות שלך, ואת הסמכות שלך כביכול בנושא של סיינטולוגיה. השתמשת בי כדי לטפל בדברים האישיים שלך ואני מתביישת בכך שנתתי לך לעשות זאת במהלך כל הזמן הזה.

אני לא עובדת בשבילך. אבל הדרך שאתה מדבר אלי ולאחרים היא מגעילה ביותר. כל הזמן דורש מאיתנו מידע בכל שעות היום והלילה. נהייה זועם ומקלל אותנו אם אני מדברים עם אחרים על הסיפורים האלו. אתה לא הבעלים של הסיפורים שלנו. הם שלנו, ושלנו בלבד.

זה גועל נפש ונטול כל אנושיות. ואתה יכול לצטט אותי על זה.

נורה קרסט

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.