מתחת לפני השטח

יכול להיות שטוני אורטגה חי בצורה שהיא הרבה מעבר ליכולתו בתוך בית מפואר בסקרסדייל עם אשתו אריאל זילברשטיין, אבל אל תחשבו לרגע שהוא (טוני אורטגה) משהו שקרוב להצלחה.

כפי שנדון בעבר אורטגה הוא, וכבר הרבה שנים, גיגולו מובטל. הכסף בו הוא משתמש כדי לשרוד מגיע ממקום העבודה של אשתו באומות המאוחדות, וכמובן זה בתוספת של כל שקל שהוא מצליח להוציא מההורים של אריאל זילברשטיין אשר מתגוררים בישראל.

על פני השטח נראה כי אריאל זילברשטיין וטוני אורטגה חיים את החלום האמריקאי. אבל המציאות רחוקה מן האמת. כל זה מוסתר בשכבות של זהויות מקוונות מזויפות ודואר אלקטרוני מזויף, ששם את האמת בפרופורציה.

למשך שנים אריאל זילברשטיין התנהגה בצורה דומה לטוני בכך שהיא הריצה עסק צדדיעל ידי העלת הודעות ומאמרים פוגעניים והערות אנטידתיות, ובדיחות על סוגים שונים של דתות, וכל זה תחת השם הבדוי “BOZURI”.

זה קצת אירוני שאריאל זילברשטיין היא יהודיה ואתאיסתית וההודעות שהיא פרסמה כוללים קריקטורות אנטישמיות שבהם מופיעים יהודים עם אפים ארוכים ובנוסף על כך קריקטורות מעליבות של הנביא מוחמד דברים כאלו גרמו והובילו לאלימות ורצח בעולם המוסלמי.

למרבה הפלא, זה נראה שהיא עשתה את כל זה על שממשקים של האום, כי היא בדרך כלל משתמשת במחשבים של האום כדי לשתף את המאמרים שבעלה, טוני אורטגה, מפרסם, וזה בנוסף למודעות שהיא פרסמה בעצמה.

אין ספק שהאום לא יאהבו את הדרך התנהלות של אריאל. המדיניות הרשמית של האום קובעת בבירור:

בעוד שהשקפותיהם האישיות של חברי הצוות ואמונותם כוללים אמונות דתיות, חברי הצוות יוודאו שההשקפות והאמונות האלו לא יפגעו בתפקידים הרשמיים שלהם ולא יפגעו באינטרסים של האומות המאוחדות.”

אולי הגיע הזמן שהמועצה המיוחדת תחקור את ההפרה של המדיניות הזאת בהקשר המשפטי? מודעות השנאה והאנטידתיים של אריאל זילברשטיין יהיו ראיות חזקות.

עדכון: טוני אורטגה פרסם היום שהוא בישראל.

הוא כתב, “התמזל מזלינו בשבת והיינו בשכונה של דני למברגר אשר הזמין אותנו להשתתף במסיבת יום הולדת.”

התחביב האהוב של אורטגה זה לבקש צדקה. אתם יכולים להיות בטוחים שאנחנו יודעים שאורטגה יודע גם לבקש צדקה מההורים של אשתו, דינה ולאוניד זילברשטיין, בזמן שהוא בישראל. אנחנו תוהים אם הטיסות שלהם לישראל שולמו מהמשכורת של אריאל זילברשטיין.

Print Friendly, PDF & Email

Comments are closed.